DNI
OTTONOWE

            PARAFIa 
RZYMSKO - KATOLICKA
W KRZYWINIE
W WOJEWÓDZTWIE
ZACHODNIOPOMORSKIM
           

    Kościoły parafii:
  • Krzywin
  • Kłodowo
  • Rynica
  • Żelechowo
  • Żarczyn

Powrót do głównej strony
     
                    
Powrót do ogłoszeń duszpasterskich


Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej
(do Kapłanów posługujących w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej)

Czcigodni Księża

W dniach od 19 lipca do 21 lipca br. w Wolinie odbędą się
DNI OTTONOWE.
Ks. Dziekan kan. Leszek Konieczny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału.


          Centralnym punktem obchodów tych dni będzie procesja Ottonowa, która wyruszy z kościoła św. Stanisława w niedzielę 21.07.br. o godz. 12.00. O godz. 12.15 rozpocznie się Msza Św. na której nastąpi poświęcenie „ dzwonu wiary Św. Ottona”. Szczegółowy program tych dni został przesłany mailowo w ramach poczty kurialnej.
Informacje dodatkowe możemy uzyskać u Ks. Dziekana Leszka pod numerem telefonu – 605 619 566.

          W związku z powyższym prosimy Czcigodnych Księży Proboszczów posługujących w parafiach Archidiecezji o dołączenie do ogłoszeń duszpasterskich w niedzielę 7 i 14 lipca br. następującej informacji wraz z zaproszeniem wiernych na uroczystości Ottonowe do Wolina:

          „Ks. Dziekan dekanatu Wolin Leszek Konieczny serdecznie zaprasza do udziału w Dniach Ottonowych, które odbędą się w Wolinie w dniach od 19 do 21 lipca br. W programie koncerty, sympozja i wspólna modlitwa. Centralnym wydarzeniem tych dni będzie procesja Ottonowa, która wyruszy z kościoła św. Stanisława w niedzielę 21.07.br. o godz. 12.00. Natomiast o godz. 12.15 rozpocznie się uroczysta Msza Św. na której nastąpi poświęcenie dzwonu wiary Św. Ottona. Serdecznie zapraszamy do Wolina na wspólną modlitwę i na obchody DNI OTTONOWYCH”.Powrót do głównej strony